Barva listů na webu

Diskuze týkající se přídavného programu na generování HTML stránek od širšího.

Moderátor: sirsi

Odpovědět
fslama

Barva listů na webu

Příspěvek od fslama »

Dobrý den.
Byla možnost jiné barvy všech "listů", potažmo i pozadí, po vygenerování na web?
Pokud by autorovi nevadilo, jak by se dala hromadně upravit šablona dle vlastního vkusu?
Děkuji za odpověď.
duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva listů na webu

Příspěvek od duros »

V Ancestry2html vyberte adresar sablon (templates), vyberte konkretnu sablonu a v adresari "img" nahradte obrazok bkground.jpg Vami pozadovanym. Ak chcete zmenit aj vyzor pola pre hlavu osoby, ktora nema priradenu hlavu, nahradte aj nohead.png. Pri generovani html vystupu sa nezlaknite, ze v nahladovom okne programu sa Vam zobrazi povodne pozadie, resp. vyzor html vystupu, pretoze to je nahladovy obrazok, ktory si taha program z adresara konkretnej sablony.
fslama

Příspěvek od fslama »

Díky za odpověď. Vím, že se to dá takto změnit. Měl jsem však na mysli úplně vlastní úpravu šablony... Jestli bych jako uživatel mohl jednoduše přepsat barvu nebo dát vlastní motiv (třeba v *html) v originál šabloně. Myslím tím opravdu jenom takovou lehčí úpravu.
Vladimír Vojta

Příspěvek od Vladimír Vojta »

Přesunuto do správného subfóra. :-)
fslama

Příspěvek od fslama »

A to je kde? Nemohu nic najít....
duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duros »

fslama píše:A to je kde? Nemohu nic najít....
No ved predsa tu (tema Ancestry2HTML).
sirsi
Autor HTML exportu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirsi »

Díky Durovi za vysvětlení, v současnosti to jde opravdu jen takto. V budoucích verzích mám v plánu přímo nějaký základní editor stylů přímo v okně, jenže vývoj dalších verzí je bohužel stále pouze v teoretické rovině a já ne a ne se k tomu dokopat Obrázek Už je to vážně trapné. Asi si budu muset začít stanovovat nějaké "deadline" časy do kdy co musím naprogramovat jako v práci a za nesplnění nějaké tresty Obrázek jinak se nové verze a2h nedočkáme....
blackdog

Příspěvek od blackdog »

Nevím jestli chapu správně dotaz, ale asi není problém změnit css a to se projeví na všech listech. Tohle css si potom schovat a na webu uz nepřepisovat. Takže já použil šablonu a pak siještě nastavil typy a velikosti písma, pozadí ad. tak aby mi to vyhovovalo.
Milan
Častý návstěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan »

K tomu bych měl podobný dotaz, zda by se mohlo dát zadat např. na úvodní stránce kontakt na mě, nebo hypertextový odkaz na moje stránky. Já mám webovky na jiném serveru, než Ancestry a pokud někdo třeba v googlu najde odkaz na moje stránky s Ancestry, tak tam na mě kontakt není. Díky za odpověď Milan.
Odpovědět