zobrazení stromu se všemi osobami

Objevili jste chybu v programu Ancestry? Hned ji sem oznamte autorovi a případně prodiskutujte s ostatními. Chyby týkající se zobrazování však patří níže!
Odpovědět
rople
zobrazení stromu se všemi osobami

Příspěvek od rople » 08 bře 2013 13:56

Přeji pěkný den,
onehdy jsem v pozůstalosti našel po předcích rodné listy a jiné dokumenty. Vzhledem k medialně rozpoutanému zájmu o genealogii, jsem neodolal a jal se hledat jakýsi FREE prográmek, do kterého bych ty informace nacpal. Po prozkoumání různých Heritageů jsem si vybral Váš. Není sice tak barevný, což je úplně k ničemu, ale je český, můžu se kdykoliv na cokoliv zeptat a pokud to vydrží, tak i potomci budou mít možnost snazší komunikace. Nyní k věci: po zapsání několika lidí cca 30 chci vytvořit rodinný strom. Chápu, jak píšete v nejčastějších otázkách, že je to zbytečné. Ale jde mi o to, že při zobrazení stromu příbuzenstva
a ručním přidání několika dalších "příbuzných" mi nový strom nejde uložit. Prostě se neaktivuje okno nabízející možnost uložení jak v liště, tak i v nabídce soubor. Je tato funkce nějak kapacitně omezena, příp. omezena v nějakém nastavení ? Děkuji předem za odpověď. R.Plecháč, Nová Paka

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazení stromu se všemi osobami

Příspěvek od Nethar » 11 bře 2013 15:51

Dobrý den,
funkce kapacitně omezena není. Myslíte uložení celého rodokmenu, uložení aktivního zobrazení pod jménem nebo uložení aktivního zobrazení jako obrázku? Leda obrázek, pokud by byl výsledek příliš velký, uložit není možné. Pro třicet osob by to ale neměl být problém.

Pítrs

Příspěvek od Pítrs » 06 bře 2014 13:57

Dobrý den,
mám k tomuto taky jeden dotaz, je možné zobrazit nějakým způsobem úplně všechny osoby v rodokmenu, nebo případně k jedné zvolené osobě, ale kompletně všechny, které s ní mají něco společného. Děkuji.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 06 bře 2014 21:27

Sekce časté otázky.

Odpovědět