Shody v rodokmenech

Jak je na tom konkurence? Z koho si brát příklad? Koho už jsme převálcovali?
Odpovědět
Klimeš
Častý návstěvník

Shody v rodokmenech

Příspěvek od Klimeš » 16 dub 2015 08:11

Možnost porovnání rodokmenů zdarma (jen jednoduchá registrace)
http://www.gedmatch.info/?_fid=49q3
Český program se vyvíjí, vyzkoušel jsem, vypadá slibně. Do hodiny jsem měl shodu. Záleží na počtu uživatelů. Možnost kontaktovat tvůrce shodného rodokmenu. Trochu připomíná MyHeritage, je však zdarma. ;-)

honzacwa
Uživatel

Re: Shody v rodokmenech

Příspěvek od honzacwa » 22 dub 2015 21:33

nejde jen o to, že je zdarma; i když je to jedna z jeho výhod;
pro zpracování rodokmenů mých předků, kde např. po matce jsem už v r.1490 a nepotvrzeně v r.1424, z hlediska jednoznačné identifikace a možnosti uložení neomezeného množství doplňujících informací, následné možné tvorby stromů v různých variantách apod. je to nejlepší gen-program; držím jeho tvůrci všechny pařátky v tvorbě další nadstavby (varianty); např. My Heritage se může jít "zahrabat";
mám příbuzné i v zaharničí, např. v Kanadě, a vzhledem k tomu, že umí česky, odešli z jiných programů právě na české ancestry !
jedonoznačně díky autorovi !!!!!!!!
hozacwa

Mikesss

Příspěvek od Mikesss » 17 kvě 2015 20:25

Nechci nikomu křivdit ale dle mě další podvod.
Na poprvé mě to nadchlo, dvě příjmení, dokonce jedno 4x shoda ale bližší informace jen po registraci a sdílení minimálně 16 osob. Samozřejmě jsem ihned osoby nasdílel, bohužel dopadlo to negativně, viděl jsem jen svoje jména a potom jakože jedno jméno místo 4 ale to jen odkaz na další stránky za další registraci a td....
Druhé příjmení, a odkaz na My Heritage. a zase konec.
Takže pro mě zklamání a možná i podvod?? Myslím že asi ano!!! :anim34

BigLayo

Příspěvek od BigLayo » 03 lis 2015 10:15

Mikesss píše:Nechci nikomu křivdit ale dle mě další podvod.
Na poprvé mě to nadchlo, dvě příjmení, dokonce jedno 4x shoda ale bližší informace jen po registraci a sdílení minimálně 16 osob. Samozřejmě jsem ihned osoby nasdílel, bohužel dopadlo to negativně, viděl jsem jen svoje jména a potom jakože jedno jméno místo 4 ale to jen odkaz na další stránky za další registraci a td....
Druhé příjmení, a odkaz na My Heritage. a zase konec.
Takže pro mě zklamání a možná i podvod?? Myslím že asi ano!!! :anim34
Musím se jako autor stránek ohradit - nejedná se o žádný podvod, ale snažíme se udělat užitečnou pomůcku - náhradu za hledání shod v rodokmenech myheritage. Byť nemůžeme konkurovat v počtu osob. Děláme to ve volném čase,zdarma. Moc jsem nepochopil co byl u Vás konkrétně za problém, stačí nás kontaktovat a problém pomůžeme řešit. Limit 16 osob má být motivací k tomu, aby registrovaní uživatelé nebyli jen konzumenti toho, co najdou v databázi od ostatních, ale také něco nabídli ostatním.

Pavel Polák

Odpovědět