Rodokmen Pro

Jak je na tom konkurence? Z koho si brát příklad? Koho už jsme převálcovali?
Odpovědět
DMU
Odborník

Rodokmen Pro

Příspěvek od DMU » 20 čer 2008 07:54

nasel jsem jeden zajímavý program na tvorbu nestandardních rodokmenů ( lze zobrazit emoce k dané osobě :-) ) na stránce http://www.rodokmenpro.cz/

Umo?ňuje vytvořit rodokmen rodiny během několika okamziků bez zdlouhavého vypisování tabulek nebo nezikovného kreslení. Při sestavování umis?ujete osoby na plochu programu a zbytek se vykreslí sám. Přidávat lze i popis nestandardních poměrů mezi osobami - například popis emocí, kamarádství, kmotrovství a jiných nepříbuzenských vztahů. Osoby se přemís?ují táhnutím mysí, vztahy mezi osobami se překreslí automaticky.

f.demjan
Častý návstěvník

Re: Rodokmen Pro

Příspěvek od f.demjan » 09 úno 2009 22:23

Je to naozaj šikovný program na tvorbu neštandardních rodokmeňov, hlavne export rodokmeňa do obrázkov. Škoda, že niečo podobné nie je možné v Ancestry. Skúšam už niekoľko týždňov ako laik pre mňa vhodnosť programov. Pre mňa je dôležitý výstup z programu v zaujímavej grafickej forme, ak sa človek nezaoberá touto problematikou profesionálne.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 09 úno 2009 22:39

Všechno bude časem, stačí říct (a zadarmo) ;-) Export do obrázků ve vektorové podobě v Ancestry se právě dokončuje (zatím možno jenom JPG), do další verze můžeme vymyslet nějaké lepší skiny na obrázkové vylepšení "stromečků".

flukas

Příspěvek od flukas » 10 úno 2009 00:06

To kreslení vztahů vypadá výhledově zajímavě (verze 2 :-) )

buritos
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buritos » 10 úno 2009 17:57

Taky nyní zkouším různé programy, abych udělal nějaký kvalitní výstup-strom všech příbuzných. Chtěl jsem tento program vyzkoušet,ale buď jsem slepý, nebo u něho nelze importovat rodokmen ve formátu GED. Tudíž je to docela na nic, přebouchávat 200 osob, jenom kvůli stromu se mi moc nechce.

f.demjan
Častý návstěvník

Příspěvek od f.demjan » 10 úno 2009 22:34

Ja už len hľadám inšpiráciu okolo, prípadne ako Vám pomôcť, favoritom je Ancestry + Ancestry2html

Odpovědět