Astrologická znamení

Dočasné fórum pro dojmy a připomínky z testování verze 1.0.20.2.
Zamčeno
VladimirKafka
Stálý přispěvovatel
Astrologická znamení

Příspěvek od VladimirKafka » 04 lis 2006 16:39

Přiznám se, ze mne trosku irituje zobrazování astrologických znamení ve "Shrnutí osoby" . Bylo by to asi spís na anketu, kolik uzivatelů toto zobrazování vítá. Kdyby to bylo mozné v "Nastavení" vypnout, byl bych rád.
kavka

Jan
Odborník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan » 04 lis 2006 17:42

Nejsou to astrologická znamení, ale znamení zvěrokruhu, pouzívaná bězně v kalendářích, astronomii (názvy a znaky souhvězdí) i jinde . Nechápu co vás na tom irituje.

VladimirKafka
Stálý přispěvovatel

Příspěvek od VladimirKafka » 04 lis 2006 20:04

Jedná se o znamení zvěrokruhu, nikoli souhvězdí. Znamení je pojem astrologický, s astronomií nemá nic společného. Souhvězdí, jimi? prochází ekliptika se oproti znamením v nich? kdysi le?ela za posledních 2000 let díky precesnímu pohybu zhruba o 30° posunula. Nejsem militantní bojovník proti astrologii, proto bych nechal na kazdém uzivateli, aby se mohl rozhodnout, zda má pro něj tato informace nějakou hodnotu.
Z mého hlediska jinak krásný program poněkud hyzdí.
Ancestry povazuji za výborný genealogický program, astrologického SW je k disposici dost.
kavka

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 08 lis 2006 09:18

Ano, typicky spor uzivatelu, ktery konci tim, ze chudak Nethar musi naprogramovat moznost, kde si kazdy muze zobrazovani daneho udaje vypnout ci zapnout :wink: :lol:

VladimirKafka
Stálý přispěvovatel

Příspěvek od VladimirKafka » 08 lis 2006 21:16

Nechci přidělávat práci, i podle mne se jedná jen o "kosmetickou" vadu na kráse. Pokud se ke mě nikdo nepřidá, nech? tam znamení zůstanou.
Výsledný dojem vsak podle mne nepůsobí moc profesionálně.
Na sestavení horoskopu pro danou osobu údaje nestačí a ve statistice se rovněz nedovím zda mám v příbuzenstvu víc Býků nebo Panen. :wink:
kavka

Otas

Příspěvek od Otas » 10 lis 2006 07:36

Navrhoval bych anketu.
Mě osobně taky znamení nevadí.

Zamčeno