Formát pro tisk

Dočasné fórum pro dojmy a připomínky z testování verze 1.0.20.2.
Zamčeno
Jiří Ostarek
Formát pro tisk

Příspěvek od Jiří Ostarek » 29 pro 2006 19:12

Program jsem pouzil poprvé někdy před 2 nebo 3 roky, kdy jsem pořídil v té době známé údaje. Teď jsem se k němu vrátil a jsem velice mile překvapen co se dá vsechno naprogramovat. Skutečně, klobouk dolů.

Přesto mi ale chybí stále výstup např. Rozrodu rodu vhodný pro tisk. Ne vsude je mozné sebou mít počítač a ne kazdý (zejména starsí generace) výstupu na obrazovce PC rozumí. Skládat siroký tisk z jednotlivých listů není také pravé ořechové.

Zkusím zde dát návrh zobrazení z doby, kdy jsem rodokmen zpracovával v T602. V T602 byly čáry spojité. Podle mne je přehledný a vyhovuje Pozadavku mít rozrod sebou (po vyti?tění sepnutý v rohu se?ívačkou) kdyz je to potřeba i bez PC.

http://yorg.ic.cz/ostarek.gif (38kB)

Tzn. spojnice řesit obdobně jak je to například u výpisu stromové struktury adresářů na PC.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 led 2007 10:31

Obrazek asi neni ten, ktery jste chtel vlozil (doufame).

Jiří Ostarek

Příspěvek od Jiří Ostarek » 03 led 2007 10:36

Nethar píše:Obrazek asi neni ten, ktery jste chtel vlozil (doufame).
Ano, ten jsem chtěl Vlozit. Nevím, co je na něm spatně.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 led 2007 11:54

No jestli jste sem chtel vkladat reklamu? Ja myslel, ze se ma jednat o nejaky ten obrazek rozrodu.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 led 2007 11:55

Aha, kouzlo... kdyz na nej kliknu v Internet Exploreru, je to v poradku. Ale ja pouzivam Mozillu a po kliknuti na obrazek je to ihned presmerovana na tento obrazek, ktery jsem celou dobu videl:
http://img.ic.cz/bannery/ic_002.gif

Jiří Ostarek

Příspěvek od Jiří Ostarek » 03 led 2007 12:26

Nethar píše:Aha, kouzlo... kdyz na nej kliknu v Internet Exploreru, je to v poradku. Ale ja pouzivam Mozillu a po kliknuti na obrazek je to ihned presmerovana na tento obrazek, ktery jsem celou dobu videl:
http://img.ic.cz/bannery/ic_002.gif
patrně nějaký problém phpBB

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 led 2007 13:47

Neco takoveho, jako je na obrazku, opravdu planuji. Nebude se jedna primo o graficke zobrazeni, ale pujde prave o takovyto jednoduchy textovy vypis, ktery bude skryt v menu ve volbach seznam osob (nebo vypis osob, nejak tak to tam je) a zvoli se hierarchicky. Zatim to tam je jenom pripraveno a jeste to nefunguje.

Jiří Ostarek

Příspěvek od Jiří Ostarek » 03 led 2007 15:37

Děkuji, hodně to pomůze.

Přimlouval bych se ale za zachování stromové struktury pro zachycení generací. Obdoba tree v MS-DOS.

Zamčeno