Výsledky testů a rutinní vyuzívání nejnovějsí verze

Dočasné fórum pro dojmy a připomínky z testování verze 1.0.20.2.
Zamčeno
Pavel z Brna
Výsledky testů a rutinní vyuzívání nejnovějsí verze

Příspěvek od Pavel z Brna » 15 led 2007 11:28

Koncem loňského února jsem přesel na testovací verzi Ancestry 1.01.19, k čemu? jsem se rozhodl az po uji?tění Nethara, ze nehrozí ztráta dat. Bez problémů ji pouzívám dosud. K prohlízení, zatím pro jistotu bez zápisů do databáze, pouzívám testovací verzi Ancestry 1.01.20, jelikoz vyuzití integrované karty "Zobrazení" a dalsí nové prvky umo?ňují nejrůznejsí kří?ové reference. Ačkoliv s ní zásadnejsí problémy nemám, k rutinnímu vyuzívání jsem se dosud neodhodlal. Prosím o laskavé sdělení autora, zda aktuálně testovaná verze je na základě dosud získaných zkuseností jiz dostatečně bezpečná, pokud se týká zápisů a vůbec práce s databází, abych na ni mohl bez problémů přejít. Cvičně zkousím HTML, ale exporty ani propojování rodokmenů zatím nevyuzívám. Děkuji a přeji mnoho zdaru při státních zkouskách.

Jeer

Příspěvek od Jeer » 16 led 2007 09:11

Pouzívám 2. verzi 1.0.20 uz 3 měsíce na ostro a bez problémů. Myslím, ze to potvrdí i dalsí uzivatelé.

Pavel Hrneček
Odborník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Hrneček » 16 led 2007 09:20

2. verze 1.0.20 je naprosto ready, ja ji pouzívám od samotného vydání.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 16 led 2007 10:10

Ano, mela by byt v poradku, jedinym duvodem, proc jeste nevysla "oficialne" je, ze tam chci dodelat par drobnosti (tedy dodelat, ne opravit) a nemam na to cas.

Pavel z Brna

Příspěvek od Pavel z Brna » 16 led 2007 14:00

Díky za příjemné zprávy...

maozarob

Příspěvek od maozarob » 10 úno 2007 22:07

Myslim ze je to stabilna verzia. Ja pouzivam 2. test. verziu 1.0.20. Mam tam nahodenych 166 ludi, plno obrazkov a fici to pekne... :lol:

Zamčeno