rozdělení do skupin

Dočasné fórum pro dojmy a připomínky z testování verze 1.0.20.2.
Zamčeno
Pavel Hrneček
Odborník
Kontaktovat uživatele:
rozdělení do skupin

Příspěvek od Pavel Hrneček » 23 bře 2007 10:49

Tak mám takovej problémeček. Rodokmen mám rozdělen do skupin, ale zapomněl jsem 3 lidi do skupin přidat a nyní nemůzu zjistit které osoby to jsou. Existuje nějaká funkce, něco jako hledání nepřipojených osob, akorád ze vyhledá osoby které se nevyskytují v zádné skupině :?:

DMU
Odborník

Příspěvek od DMU » 23 bře 2007 14:08

Teď nemám moznost to vyzkouset, ale ve správci skupin by to mělo jít, nez

Jeer

Příspěvek od Jeer » 23 bře 2007 16:44

Myslím, ze funkce vyhledávání nezařazených jestě není ani ve "Správci skupin", ale mělo by to jít celkem rychle zjistit takto:
Úpravy - Hromadné mazání osob a ... -,
dole v roletce si vybrat skupinu, potom kliknout na "Vybrat skupinu" a "Smazat vybrané osoby".
Opakovat, az jsou smazané vsechny skupiny a v hlavním seznamu zbydou ti zapomenutí.
!!! Při zavírání Rodokmenu NEUKLÁDAT !!!, pak nedojde ke změnám, ale přesto bych si "Save" radsi předem ZÁLOHOVAL.
(Omlouvám se za polopatický výklad, ale je to i pro méně zkusené.)

Peter-SR
Častý návstěvník

Skupiny

Příspěvek od Peter-SR » 27 bře 2007 09:27

Mam vytvorenu skupinu a otvorenu niektoru skupinu. Idem pridat noveho cloveka. Opyta sa ma ci ho chcem, pridat do aktualnej skupiny. dam ano. POtom ho chcem pridat aj do inej skupiny, tak idem cez skupiny a tu sa mi javi ako keby nebol v ziadnej skupine (1.chybicka). Tak zaskrtnem povodnu aj novu.
Potom ked som znovu v tej skupine, tak sa mi ten clovek zobrazuje dvojmo (v hlavnom okne nalavo). (2.chybicka).
Ked si dam zobrazit vsetky osoby tak je to v pohode. duplicita vznika az ked si zobrazim skupinu do ktorej som osobu zaradil povodne.
Peter

Jeer

Příspěvek od Jeer » 27 bře 2007 12:10

Chybička tam je. Zkusil jsem to taky tímto postupem, ale mně se nezdvojí přidaná osoba, ale první osoba v dané skupině a kdyz jsem to zkusil s druhou skupinou, přibyla do ní navíc osoba z první skupiny. Takze to je pro Nethara.
A prozatím přidávat osoby jen do "V?ICHNI" a potom si je přiřadit do skupin.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 29 bře 2007 13:13

Jo, diky, ja mu to vyridim :shock:

Zdeněk

Zdvojení

Příspěvek od Zdeněk » 02 dub 2007 11:58

Mám stejný problém, ve skupině Vsichni je vze v pořádku, ale u dalsích skupin se mi osoby zdovují (mám pocit, ze i ztrojují) :?

MILARKA

Zdvojení ve skupině a rozdělení do skupin

Příspěvek od MILARKA » 04 kvě 2007 21:58

Mám tento problém také - přidám-li do otevřené skupiny osobu, zdvojí se mi (nemám zji?těno, která). O tomto problému jsem psala i do "Nahlásení chyb", dostala jsem radu, skupinu vymazat a znovu zadat.

A mám jestě jeden problém, mám rodokmen rozdělený do skupin a kdyz chci z nějaké skupiny udělat nový rodokmen, nejde mi to. Pomocí "Rozdělení ..." vyberu skupinu, nechám udělat Nový rodokmen. Kdyz se pokusím ulozit tento nový rodokmen, napíze mi to tuto hlásku:
Access violation at address 004125ED in module ´Ancestry.exe´. Read of address 01FF2164.
A rodokmen se sice ulozí, ale prázdný.

Můze mi někdo pomoci? Zkusila jsem i novou instalaci, ale problém zůstává. Díky

Zamčeno