Datum poslední změny

Diskuzní vlákna přesunutá z různých umístění. Časem budou tato vlákna smazána. Jsou zde například informace o některých speciálních opravených chybách, kam je ještě možno něco dopsat, apod.
Odpovědět
Ing. Lubomír Nový
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Datum poslední změny

Příspěvek od Ing. Lubomír Nový » 14 lis 2012 23:22

Ke své nelibosti jsem musel začít používat Windows 8. Na původním Notebooku mi totiž odešla obrazovka a nový NB už měl legální W 8

Hlásím chybu, sice nepodstatnou, ale chybu..!
:anim34

Systém se Vám nabourává do programu. U všech osob jak "datum vložení", tak "poslední změna" , odpovídá aktuálnímu datu. S W XP jsem měl u většiny osob "datum vložení" 2. 5. 2007, teď se vše každý den přepisuje ...

Jde tomu nějak zabránit?
:anim34

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 8

Příspěvek od duros » 15 lis 2012 06:32

Toto iste mi robi na Win7. Nez som na to prisiel, bolo neskoro a som z toho zufaly.

jarda51
Častý návstěvník

Příspěvek od jarda51 » 18 lis 2012 21:52

Když už je řeč o osmičkách, tak se mi nelíbí rozdíl v barevném provedení Ancestry ve Win 8 oproti původním barvám v sedmičkám.
Např. rolety v nabídce programu mají různě barevný podklad, program je nepříjemně kontrastní atd.
Nešla by připojit možnost (pro Win 8) samostatné volby nastavení barev tlačítek, podkladu, písma...? Když se snažím upravit barevnost (nebo nastavení šedi) přímo v systému, tak si rozhodím ostatní programy včetně plochy Win 8. Mám tento problém sám nebo i ostatní uživatelé Win 8?

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 27 led 2013 13:57

Datum zlobí i na Win7. Je tam nesoulad ve formátu data. Nová verze Ancestry 1 vyjde během týdne a problém v ní bude opraven - alespoň pro ty kombinace, co se mi podařilo zreprodukovat. Ukládání dat je sjednoceno. Pokud máte nastaven v současnosti (nebo jste měli ve staré verzi systému, kde jste poprve uložili rodokmen) nějaký nestandardní formát data (někde je 1.1.2008, jinde 1/1/2008, apod.), může to ještě zlobit, stačí mi poslat váš rodokmen a doopravím to.

DaV
Častý návstěvník

Příspěvek od DaV » 31 led 2013 15:09

Nethar píše:Datum zlobí i na Win7. Je tam nesoulad ve formátu data. Nová verze Ancestry 1 vyjde během týdne a problém v ní bude opraven - alespoň pro ty kombinace, co se mi podařilo zreprodukovat. Ukládání dat je sjednoceno. Pokud máte nastaven v současnosti (nebo jste měli ve staré verzi systému, kde jste poprve uložili rodokmen) nějaký nestandardní formát data (někde je 1.1.2008, jinde 1/1/2008, apod.), může to ještě zlobit, stačí mi poslat váš rodokmen a doopravím to.
Predpokladam, ze jde o uz vyslou verzi .81. Ta puvodni data uz jsou asi nenavratne vtahu, coz?

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Re: Datum poslední změny

Příspěvek od Nethar » 31 led 2013 21:42

Případná přepsaná data posledních úprav jsou už bohužel nevratně přepsaná.

Odpovědět