Stránka 1 z 1

Barva listů na webu

Napsal: 06 bře 2010 02:53
od fslama
Dobrý den.
Byla možnost jiné barvy všech "listů", potažmo i pozadí, po vygenerování na web?
Pokud by autorovi nevadilo, jak by se dala hromadně upravit šablona dle vlastního vkusu?
Děkuji za odpověď.

Re: Barva listů na webu

Napsal: 06 bře 2010 06:40
od duros
V Ancestry2html vyberte adresar sablon (templates), vyberte konkretnu sablonu a v adresari "img" nahradte obrazok bkground.jpg Vami pozadovanym. Ak chcete zmenit aj vyzor pola pre hlavu osoby, ktora nema priradenu hlavu, nahradte aj nohead.png. Pri generovani html vystupu sa nezlaknite, ze v nahladovom okne programu sa Vam zobrazi povodne pozadie, resp. vyzor html vystupu, pretoze to je nahladovy obrazok, ktory si taha program z adresara konkretnej sablony.

Re: Barva listů na webu

Napsal: 07 bře 2010 04:43
od fslama
Díky za odpověď. Vím, že se to dá takto změnit. Měl jsem však na mysli úplně vlastní úpravu šablony... Jestli bych jako uživatel mohl jednoduše přepsat barvu nebo dát vlastní motiv (třeba v *html) v originál šabloně. Myslím tím opravdu jenom takovou lehčí úpravu.

Re: Barva listů na webu

Napsal: 07 bře 2010 10:23
od Vladimír Vojta
Přesunuto do správného subfóra. :-)

Re: Barva listů na webu

Napsal: 09 bře 2010 01:41
od fslama
A to je kde? Nemohu nic najít....

Re: Barva listů na webu

Napsal: 09 bře 2010 05:34
od duros
fslama píše:A to je kde? Nemohu nic najít....
No ved predsa tu (tema Ancestry2HTML).

Re: Barva listů na webu

Napsal: 09 bře 2010 07:01
od sirsi
Díky Durovi za vysvětlení, v současnosti to jde opravdu jen takto. V budoucích verzích mám v plánu přímo nějaký základní editor stylů přímo v okně, jenže vývoj dalších verzí je bohužel stále pouze v teoretické rovině a já ne a ne se k tomu dokopat Obrázek Už je to vážně trapné. Asi si budu muset začít stanovovat nějaké "deadline" časy do kdy co musím naprogramovat jako v práci a za nesplnění nějaké tresty Obrázek jinak se nové verze a2h nedočkáme....

Re: Barva listů na webu

Napsal: 24 bře 2010 11:47
od blackdog
Nevím jestli chapu správně dotaz, ale asi není problém změnit css a to se projeví na všech listech. Tohle css si potom schovat a na webu uz nepřepisovat. Takže já použil šablonu a pak siještě nastavil typy a velikosti písma, pozadí ad. tak aby mi to vyhovovalo.

Re: Barva listů na webu

Napsal: 07 srp 2010 21:25
od Milan
K tomu bych měl podobný dotaz, zda by se mohlo dát zadat např. na úvodní stránce kontakt na mě, nebo hypertextový odkaz na moje stránky. Já mám webovky na jiném serveru, než Ancestry a pokud někdo třeba v googlu najde odkaz na moje stránky s Ancestry, tak tam na mě kontakt není. Díky za odpověď Milan.