Jak si dát vygenerovaný rodokmen na web?

Diskuze týkající se přídavného programu na generování HTML stránek od širšího.

Moderátor:sirsi

Odpovědět
solutan
Jak si dát vygenerovaný rodokmen na web?

Příspěvek od solutan » 14 říj 2010 14:45

Program mě vygeneroval 6 složek a 3 soubory. Jak si to mohu dát na svůj web na webnode.cz? Žádný html kod tam není. Prosím poraďte.

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si dát vygenerovaný rodokmen na web?

Příspěvek od duros » 14 říj 2010 14:56

Vo vseobecnosti: ak mate webpriestor, zalezi na tom, ci uz tam nieco mate. Ide o to, ze kazda webstranka musi mat vstupny subor s nazvom "index" a priponou bud htm, alebo html, alebo php, etc. A ak uz teda na danom webpriestore mate nejaky obsah, tak nahratim vygenerovaneho vystupu rodokmena moze dojst k prepisaniu suboru index, co by Vam sposobilo problem (pre zobrazenie doterajsieho obsahu). V tom pripade je potrebne, aby ste na Vasom webe vytvorili jeden adresar, do ktoreho nahrate vygenerovany vystup html programom A2html. Na subor index.htm z tohto adresara (ten subor index.htm, ktory vytvoril A2html) musite vlozit na Vase stranky odkaz.
Ak nemate na Vasom webprietore doteraz nic, jednoducho do neho nahrajte to, co Vam program vygeneroval. Vystup obsahuje uvodnu stranku (index.htm), takze ak po nahrati v prehliadaci zadate cestu k Vasmu webpriestoru, zobrazi sa Vam uvodna stranka rodokmena.

solutan

Příspěvek od solutan » 14 říj 2010 15:40

Tak jsem vyzkoušel všechno možné a bohužel se mě to nepodařilo. Jen ten kod index.htm tam nahraju, ale ostatní ne, protože v těch složkách jsou samé soubory htm. a to mě nejde. A celé složky mě nejdou nahrát na web, jen soubory. Můžete někdo napsat nějakej popis jak to dáváte na web?

Pavel Hrneček
Odborník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Hrneček » 14 říj 2010 19:06

Nakopírovat přes FTP, ale tyhle služby jako webnode.cz a mojestránky.cz atd... nic moc. Udělej si prostor na wz.cz, ic.cz, nebo něco podobného a můžeš si tam dělat co chceš.

Odpovědět