viacero napadov

Zde můžete psát případné návrhy na vylepšení generátoru.

Moderátor:sirsi

Odpovědět
jojeno
viacero napadov

Příspěvek od jojeno » 25 srp 2009 14:12

ahojte

mam zopar napadov, ktore by sa mohli zapracovat

- automaticke otvaranie rodokmena, s ktorym som naposledy pracoval

- pri generovani suborov na web vygenerovat db subor, ktory by sa dal nahrat napr. do mysql databazy a dalej by sa dal vyuzit pre rozsirene moznosti web stranky

- ak si niekto prezera web stranku vygenerovaneho rodokmena a niekto zijuci z rodiny ma vyrocie (narodeniny, meniny, vyrocie sobasa), mohla by sa mu ukazat moznost poslat pozdrav danej osobe, (samozrejme za predpokladu, ze osoba v rodokmeni ma uvedenu mailovu adresu) - kvoli bezpecnosti zapracovat aj overenie captcha alebo nejake ine, aby sa neposielal spam

- ak ku niektorej osobe pridam text, alebo nejaku vlastnost, ktoru chcem mat sice uchovanu v rodokmeni, ale nechcem ju z nejakych dovodov len pri tejto osobe zverejnit, mohlo by tam byt tlacitko, ktore zablokuje zverejnenie danej vlastnosti osoby v rodokmene

- pridat viacero templatov pre generovanie html stranok

- urobit stranku rodokmena pre jednotlivych clenov rodiny viac osobnou (moznost pozvat clena rodokmena na nasu stranku, prihlasenie clena rodokmena do stranky s tym, ze si tam moze upravovat svoj profil, menit rozne nastavenia, pripadne ked zmeni nejaku zasadnu vlastnost - datum narodenia a podobne - vazba na program ancestry - mailom spravcovi rodokmena alebo inym sposobom, aby danu zmenu zapracoval do rodokmena)

prajem pekny den

jozef

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: viacero napadov

Příspěvek od duros » 25 srp 2009 14:25

podstatnu vacsinu z toho, co uvadzate, umoznuje internetova aplikacia prezentovania rodokmena phpGedView, zalozena na mysql databaze.

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Re: viacero napadov

Příspěvek od Nethar » 30 dub 2010 21:43

presouvam na sirsiho bedra ;-)

Odpovědět