Generování HTML chyba

Pokud objevíte chybu, nahlašte ji prosím zde. Pokusím se o co nejrychlejší opravu.

Moderátor: sirsi

Odpovědět
Vahada

Generování HTML chyba

Příspěvek od Vahada »

V poslední verzi Ancestry 1.0.21.51 se mi nepodařilo správně vygenerovat HTML. Chyba je v grafice, místo obrázku mám pouze text "head" a ani grafika v různých tématech není správná. Ve verzi Ancestry 1.0.20 mi generování fungovalo. Můžete poradit?
sirsi
Autor HTML exportu
Kontaktovat uživatele:

Re: Generování HTML chyba

Příspěvek od sirsi »

Omlouvám se za pozdní reakci, nějak mi váš příspěvek uniknul v rss čtečce a po dlouhé době jsem vlez přímo do fóra a koukám...
Generování vám doběhlo správně? Nebo to napsalo nějakou chybu?
Vahada

Příspěvek od Vahada »

Generování proběhlo správně.
Přišel jsem na to, že chyba je v umístění vygenerovaných souborů. Část se mi generuje do "Ancestry2Html/Bin" a část do root na disku ze kterého jsem Ancestry spustil (adresáře css, imgs, .Ancestry2Html.properties a soubor progresbar.properties). Po ručním zkopírování do ....Bin, funguje zobrazení správně.
sirsi
Autor HTML exportu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirsi »

Tak to je teda divočina Obrázek to jsem ještě neslyšel. Můžete poslat screenshot nastavení okna generování (nebo alespoň jakou máte vybranou výstupní složku) a jak program spouštíte? Samostatně, nebo z Ancestry? Asi je někde zakopanej pes, na to musíme přijít....
blackdog

Příspěvek od blackdog »

No mě se poprvé stalo něco podobného a to v případě, kdy jsem si z lenosti nenastavil výstupní adresář spoléhaje, že program si sám nějaký nastaví. Pak se mi to naházelo na různá místa. V momentě, kdy je nějaký nastaven, to je OK.
sirsi
Autor HTML exportu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirsi »

Aha, tak to je docela možné, že to program nekontroluje. Každopádně by to kontrolovat měl, takže to poupravím. Myslím, že to bude tím, pokud je to jinak dejte vědět.
Vahada

Příspěvek od Vahada »

Tak jsem to teď odzkoušel, skutečně je to v tom nastavení adresáře pro výstup, pokud se nějaký nastaví tak je to OK.
Díky za rady
Odpovědět