Problém souboru *.rodz

Pokud objevíte chybu, nahlašte ji prosím zde. Pokusím se o co nejrychlejší opravu.

Moderátor: sirsi

Odpovědět
milank

Problém souboru *.rodz

Příspěvek od milank »

Dobrý den, před cca půl rokem jsem vytvořil rodokmen čítající cca 300 osob ve Vašem programu verze 1.0.18b. Dnes jsem si nainstaloval, resp. nakopíroval novou verzi - 1.0.21.58. Nakopíroval jsem jej do jiného adresáře než tu původní verzi a porovnáním adresářů jsem nakopíroval soubory s daty. Chtěl jsem vytvořit výstup pro umístění na web. stránky a po nakonfigurování html výstupu a po spuštění generování html souboru se objeví tato hláška: Konfigurace úspěšně uložena. !!!!!!!! Error unzipping file C:\Program files\Ancestry\Save\Rodokmen.rodz. Na závěr dotazu chci jen uvést, že soubor v tomto umístění je a je bez problémů aplikací otvírán. Prosím o radu jak postupovat. Děkuji.
sirsi
Autor HTML exportu
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém souboru *.rodz

Příspěvek od sirsi »

Jakou verzi aplikace Ancestry2html používáte? Poté co vám vyskočí tato chyba, tak mi prosím pošlete soubor "C:/Documents and settings/jméno-profilu/.ancestry2html/info_dnešní-datum.log" (záleží na windows které používáte, ale v XP je to takhle). Jinak se omlouvám, že reaguji až teď, v rss čtečce jsem chybu přehlédl a teď teprv koukám na fórum.
Odpovědět