Seznam míst

Pokud objevíte chybu, nahlašte ji prosím zde. Pokusím se o co nejrychlejší opravu.

Moderátor:sirsi

Odpovědět
fslama
Seznam míst

Příspěvek od fslama » 24 kvě 2010 13:16

Mám dotaz ohledně generování stránek, a to na stránku "Seznam míst". Pokud v programu zadám místo narození např: Zlaté Hory, okr. Jeseník, v seznamu míst se objeví pouze okr. Jeseník. Ty Zlaté Hory tam už nejsou. Na kartě osoby je to však v pořádku. Mám pocit, že to udělá ta čárka před slovem okr.. Asi by to vyřešilo, kdybych ty okresy nepsal, ale docela rád bych je ponechal, protože se několikrát měnily. Prosím o radu, děkuji, FS.

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam míst

Příspěvek od duros » 24 kvě 2010 14:36

Pan Slama, Vas problem som odhalil uz minule;-) http://ancestry.nethar.com/forum/viewto ... 9712#p9712
Vy ked nechavate generovat html vystup si overte na poslednej karte "Zoznam miest (lokalit)", ci mate zvolenu poziciu obce na prvom mieste. Teda aby sa Vam zobrazili Zlate hory, musite zvolit cislo 1 v oboch riadkoch. Ale potom tam zase nebudete mat okr. Jesenik. Ak chcete mat aj okr. Jesenik, ciarka musi ist, bohuzial, von.

fslama

Re: Seznam míst

Příspěvek od fslama » 25 kvě 2010 01:37

Aha, už tomu rozumím. Minule jsem to asi špatně pochopil :biggrin . Děkuji, Franta.

Odpovědět