Nesmyslné přiřazení sourozenců po vygenerování HTML

Pokud objevíte chybu, nahlašte ji prosím zde. Pokusím se o co nejrychlejší opravu.

Moderátor:sirsi

Odpovědět
laznickovak
Nováček
Nesmyslné přiřazení sourozenců po vygenerování HTML

Příspěvek od laznickovak » 18 bře 2013 21:05

Dobrý den, po vygenerování stránek html se mi nesmyslně přiřadilo k sobě několik různých osob jako sourozenci - přičemž tyto osoby spolu nemají nic společného. V samotném programu Ancestry je vše v pořádku? Zkusila jsem novější i starší verzi ancestry2 html - výsledek je vždy stejný - stejná chyba. Děkuji za odpověď!

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmyslné přiřazení sourozenců po vygenerování HTML

Příspěvek od duros » 19 bře 2013 08:45

Tvrdite, ze v Ancestry je vsetko v poriadku. Potom nemoze program A2html vyrobit hlupost. Preto odporucam prekontrolovat, ci dotknute osoby maju priradenych rodicov v programe Ancestry. Ak aj niektory z rodicov nie je znamy, odporucam im priradit fiktivneho rodica (vyrobit neznamu osobu). Dalsia vec, ktora by este snad mohla ovplyvnit chybu, je nespravne zaradenie do skupin (ak su vytvorene skupiny v rodokmeni).

laznickovak
Nováček

Příspěvek od laznickovak » 19 bře 2013 20:08

Děkuji za odpověď. Už jsem na to přišla. ;-) U všech těchto "sourozenců" jsem měla zvoleno v poli otec "otec neznámý". Z nějakého důvodu se ze všech osob, které toto měly uvedeno staly tedy sourozenci. Po změně na stav otce "neuvedeno" je vše o.k. Ještě jednou díky. KL

Tunac
Častý návstěvník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac » 27 bře 2013 10:14

Já si myslel, že tady se to už vyřešilo
http://ancestry.nethar.com/forum/viewto ... 170#p10170
Podobně to seřazovalo.

Josef Kučera
Nováček

Příspěvek od Josef Kučera » 18 pro 2016 10:59

Narazil jsem pravděpodobně na stejný problém. Mám v rodokmenu několik osob, u kterých mám nastaveno "otec neznámý". V programu Ancestry vše funguje správně (osoby jsou nezávislé - nemají spolu nic společného), nicméně po exportu do HTML pomocí Ancestry2Html (poslední verze 1.4.4.1) dojde k výše popisované situaci - jsou chybně zobrazováni jako sourozenci (a je tudíž chybně detekován vztah k jiným osobám). Lze toto nějak vyřešit (kromě odstranění "otec neznámý" z rodokmenu)?

Odpovědět