Upozorňování na novinky

Aktuální informace o vývoji Ancestry 2, nástupci původního programu

Upozorňování na novinky ve vývoji Ancestry 2

nějak extra mě to nezajímá
0
Žádná hlasování
stačí mi občas mrknout na fórum
43
49%
odebírám RSS z diskuzního fóra
3
3%
sleduji/budu sledovat podrobně vývoj v Mantisu
10
11%
RSS z Mantisu má volba jest
3
3%
uvítal bych podrobnější informace na stránkce Ancestry na Facebooku
23
26%
rád bych odebíral krátké a častější novinky pomocí Twitter účtu
5
6%

Celkem hlasů: 87

bohdanP
Nováček

Re: Upozorňování na novinky

Příspěvek od bohdanP » 27 črc 2018 20:15

Jak to vypadá s vývojem (ať už V2 nebo V1)? Jo a Ancestry je celkem dobrý program, dostal jsem se k němu přes otce. Kdyby náhodou byla možnost přidat se k vývoji (což ale asi s mými znalostmi a jazykem (C#) moc nepůjde), určitě jdu do toho (btw. momentálně řeším V1 kvůli jedné vadě odznova :biggrin ).

pajikxxx
Nováček

Re: Upozorňování na novinky

Příspěvek od pajikxxx » 26 led 2019 20:22

Chápu vývojáře, že jakmile jsou děti, tak je většina volného času pryč, ale snad se to někdy podaří, aby se v tom pokračovalo. Případně by mohl tvůrce zapojit do vývoje studenty některých IT oborů, aby si stím pohráli, případně k tomu vytvořili aplikaci pro Android, aby lidi mohli zadávat údaje i v aplikaci přes mobil a následně údaje sdílet s rodinou a ostatní doplnit další údaje. Rozhodně ale tohle má velkou výhodu, že to je v češtině a autor si s prográmkem fakt pohrál. Díky že Ancestry vytvořil, je fakt super. Kdyby se udělala i trochu reklama, myslím si, že by mohl i za aplikaci v mobilu účtovat poplatek, aby se podpořil další vývoj, případně čím víc uživatelů, tím větší možnost přísunu nových peněz.

Odpovědět