Přehledy skupin

Jiná témata k programu samotnému, která se jinam nehodí, či vaše otázky k obsluze programu
Odpovědět
Shari
Přehledy skupin

Příspěvek od Shari » 13 bře 2013 20:53

Program se mi moc líbí, je vidět, že je dělaný s láskou :winking11
Jen nemůžu najít žádnou možnost jak si vytisknout jen vybranou skupinu... i když mám skupinu vybranou, vytiskne se v přehledu stejně vše. A mně by se hodilo, kdybych každému rodiči mohla vytisknout jen tu jeho část a poprosit o doplnění toho, co si ještě pamatují :confused76 :biggrin
Je tam někde tato možnost ukrytá a já ji nevidím?

Díky Shari

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehledy skupin

Příspěvek od Nethar » 19 bře 2013 17:00

Skupiny zatím takto plně zapojeny nejsou, s tím počítám až do budoucna. V poslední době jsem v Ancestry 1 omezení na skupiny naprogramoval pro Export do TXT. U nějakých "jednodušších" funkcí mohu ještě doplnit, netýká se tedy například zobrazení stromů.

Shari

Re: Přehledy skupin

Příspěvek od Shari » 19 bře 2013 18:48

Děkuji za informaci, export do TXT za skupinu vyzkouším. Vím, že na rodokmenu pracují ještě i další příbuzní, tak bych jim ráda poskytla inormace o části rodu, které se jich týkají.... a zároveň od nich dostala informace, které zase chybí mně... tak aby viděli, jaká data už mám a co mi ještě chybí.

Kromě exportu do TXT by se mi výběr skupiny hodil hlavně v nabídce Přehledy - Seznam osob a Formulář.

Šárka

Odpovědět