Stažení nové verze

Jiná témata k programu samotnému, která se jinam nehodí, či vaše otázky k obsluze programu
Odpovědět
Klimeš
Častý návstěvník
Stažení nové verze

Příspěvek od Klimeš » 10 led 2014 17:16

Při stahování nové verze <Stahujte verzi 1.0.21.86 > z těchto stránek na externí disk se mi tam nakopírovala data uložená na disku PC. Potřeboval bych čistý program. Jak na to?

duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Stažení nové verze

Příspěvek od duros » 11 led 2014 07:43

Povedal by som, ze nepouzivat stahovanie prostrednictvom otvoreneho programu Ancestry, ale stiahnut zo sekcie download: http://ancestry.nethar.cz/kestazeni.php

Klimeš
Častý návstěvník

Příspěvek od Klimeš » 11 led 2014 09:30

duros píše:Povedal by som, ze nepouzivat stahovanie prostrednictvom otvoreneho programu Ancestry, ale stiahnut zo sekcie download: http://ancestry.nethar.cz/kestazeni.php
Tak právě z těchto stránek jsem to stáhnul. Složka SAVE je prázná. Při otevření se asi data načítají z pevného disku PC, kde mám také Ancestry /snad dobré pro zálohu/. :confused

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 13 led 2014 15:21

Dobrý den, jaké soubory se vám kde objevily? Uložené rodokmeny ve složce save na externím disku? Pokud jste je tam sám nezkopíroval, ale rozbalil jste verzi v ZIPu staženou z oficiálních stránek, je save, jak říkáte, prázdný. Něco se do něho uloží až v případě, že v Ancestry otevřete nějaký rodokmen a u něho zvolíte "uložit jako" a tam zvolíte externí disk a složku save, ne váš interní disk. Pouhým otevřením programu či snad jak píšete "při stahování" se tam rodokmeny nedostanou. Dejte ještě vědět, jaké přesně děláte operace a kdy se vám rodokmeny na externím disku objeví.

Odpovědět