oddělení rodokmenů

Jiná témata k programu samotnému, která se jinam nehodí, či vaše otázky k obsluze programu
Odpovědět
Musil
Nováček
oddělení rodokmenů

Příspěvek od Musil » 27 říj 2017 16:39

Dobrý den,
provedl jsem oddělení rodokmenů, nový oddělený rodokmen lze otevřít v programu Ancestry. Soubor "rodz" k novému rodokmenu však nelze najít ve složce Save a nelze přesunout do jiného počítače (Používám Windows 7). Nevíte co s tím?
Předem děkuji
Musil

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Re: oddělení rodokmenů

Příspěvek od Nethar » 30 říj 2017 10:53

Dobrý den,
a jakým způsobem rodokmen otevíráte? V programu musíte vybrat nějaký soubor, který se má otevřít, to je tedy umístění, kde je uložen.

Musil
Nováček

Příspěvek od Musil » 04 lis 2017 20:07

Dobrý den,
oddělený rodokmen otvírám ze složky Save. V Průzkumníku Windows je však soubor "rodz" skrytý a nelze ho najít. Zkoušel jsem nabídku Zobrazení skrytých souborů v menu Windows, soubor se však neukázal. Z okna Otevřít v Ancestry nelze soubor "rodz" zkopírovat - hlásí to, že nebyl nalezen. Případně, že soubor "rodz" již existuje, když jsem ho chtěl nechat přepsat z okna Otevřít do souboru Save.
Nevím co s tím.

Musil

Nethar
Autor programu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 05 lis 2017 20:32

Dobrý den,
to je velice zvláštní. Zkuste jej uložit jinam, případně zkuste jiný prohlížeč než Průzkumník. Jestliže tam soubor je a Ancestry jej vidí a otevírá, soubor tam být musí, jenom ho Průzkumník z důvodu nějakých nastavení nezobrazuje (či zobrazuje bez přípony, apod.), nebo se díváte do špatné složky.

DaV
Častý návstěvník

Příspěvek od DaV » 06 lis 2017 08:44

Napada mne jedna moznost. MS uzasna ficura VurtualStore. Podivejte se do adresare C:\Users\"vas ucet"\AppData\Local\VirtualStore\ - sem obcas hodi windows nektere programy, ktere se pak v systemu tvari, ze jsou treba v program files, ale nejsou tam. A pak u nich dochazi ke stejnemu efektu, kdy neni mozne dohledat ulozeny soubor ve slozce, kde program tvrdi, ze je.

Musil
Nováček

Příspěvek od Musil » 06 lis 2017 18:52

Hurá, povedlo se mi získat soubor "rodz"
Provedl jsem Export odděleného rodokmenu, ten jsem pak Importoval do druhého počítače. Importovaný rodokmen sice nebyl úplný (byl bez fotografií), ale jeho soubor jsem použil ke Spojování rodokmenů s mateřským souborem v prvním počítači. Soubor "rodz" odděleného rodokmenu je na světě v plné kvalitě.
Mnohokrát děkuji za pomoc.

S pozdravem
Musil

Odpovědět