DOTAZ

Jiná témata k zobrazování.
Odpovědět
Ivan 38
Nováček

DOTAZ

Příspěvek od Ivan 38 »

Dobrý den
Prosím o pomoc. Při vygenerování HTML stránek se mi v Hierarchickém seznamu osob zobrazí pět generací. V rodokmenu mám zapsaných generací 11. Co s tím mám dělat?
duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ

Příspěvek od duros »

Vyskusane, funguje. Chyba musi byt v zdrojovom subore. Vo vygenerovanom vystupe mate inak vsetky osoby, jedine v hierarchickom zozname nie?
Ivan 38
Nováček

Příspěvek od Ivan 38 »

Díky za reakci
procházím to znovu a ve výstupu HTML nemám v ve složce person všechny osoby.
Při prvním generování jsem měl v ID osoby která se mi pořád zobrazuje v seznamu na webu jako hlavní napsanou nulu. Tak jsem to přepsal a nulu dal na prvního předka, ale program na to nereaguje. Tak zkouším znovu změnit ID a při generování zadat správné číslo, ale žádná změna.
Jsem na http://ivan.soula.sweb.cz/index.htm
Tak prosím ještě o jeden pokus s řešením problému. Předem děkuji.
Ivan
duros
Stálý přispěvovatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duros »

Dufam, ze zmenu ID osoby ste vykonali v programe Ancestry, na karte "Dalsie udaje", v poli "Identifikator". Tolko ku zmene ID.
Ku vygenerovaniu v zmysle toho, co ste uviedli, mam podozrenie, ze mate vytvorenych niekolko skupin v Ancestry. Potom si nezabudnite v programe Ancestry2html pozriet kartu "Rozsirene udaje" a skontrolovat, co a ako mate nastavene v suvislosti so skupinami - Povolene skupiny a Zakazane skupiny.
Ivan 38
Nováček

Příspěvek od Ivan 38 »

Dobrý den,
moc děkuji za pomoc. Přišel jsem na to. V počítači byla uložena na jiném místě druhý soubor ze kterého se mi dělal HTML. Proto se mi nemohlo nic měnit.
Ještě jednou Dík.
Odpovědět