23 Hádej kdo jsem?

Naše oblíbená hra na hádání osobnosti
Burton

Re: 23 Hádej kdo jsem?

Příspěvek od Burton » 28 čer 2009 14:49

JEER:
Nuz kludne si mohol spat aj dalej, rozhodujucu otazku si polozil vcera pred polnocou! Uljanov sa hodil aj mne, az na ten Nizny Novgorod. Vcera som prechadzal vsetkych zostavajucich moznych clenov Narodnoj volji, ako aj tych, co vobec nie su spomenuti na Wiki (napr. Petr Aleksejevic Aleksejev, Ignatij Joachimovic Grinevickij...), no nic nesedelo. Tych nemoznych (cize vyradenych) som si nechal na dnes - este raz ich prejst. No ked som si precital 39) otazku a odpoved, uz som vedel kolka bije (tych vylucenych a zaroven narodenych po 1850 nebolo az tak vela... ;-)

MAGGIE:
Ci uz lezi Niznyj Novgorod (a aj Simbirsk - dnesny Uljanov) tam alebo tam, nic to nemeni na fakte, ze to bola podarena hra. Totizto podstatnejsie informacie bolo treba hladat inde ako na Wiki. Prilis sme si zvykli spoliehat sa na "vsemocnost" Wiki, aj ked vieme, ze to tak nie je...
Ja tiez nie som vekovo stary, ale zivo si pamatam, ako sme museli povinne vraviet "Zdravstvujte tovarišči ..." Nasledne sme este potichu povedali jedno slovicko (sem sa nehodi), ale tak aby nas nikto nepocul, lebo vtedy aj steny mali usi... :-D

č.m.

Příspěvek od č.m. » 29 čer 2009 23:23

DMU:
díval jsem se na wiki a tamní puritáni tvůj příspěvek odstranili kvůli "možnému porušení autrských práv". :anim34
(Mne tohle jejich počínání odradilo, takže jsem se zařekl, že na wikipedii už nic psát ani vkládat nebudu!!!! :character29 )

DMU
Odborník

Příspěvek od DMU » 30 čer 2009 16:24

č.m.: Taky to vůbec nechápu. Zdroje dat jsem uvedl, dokonce jsem psal i administrátorům a autoru článku, kde se čerpalo pro udělení souhlasu k uveřejnění. Co nadělám, třeba je ještě přesvědčím... :roll:

Odpovědět